תמצית OLIVE – The only way is up

OLIVE   – THE ONLY WAY IS UP

לפעמים, בעיקר בתקופות שאני עוברת הרבה שינויים, אני בוחרת לעצמי כל בוקר כמה תמציות שמלוות אותי באותו יום. לא מזמן עברתי תקופה כזו, ובמשך ימים ברצף יצא לי OLIVE בכל בחירה מחדש. ולא, הבקבוקים לא מונחים במקומות קבועים בקופסא, להיפך, הם מעורבבים היטב, ככה שאפילו בצורה לא-מודעת אני לא יכולה למצוא תמצית ספיציפית באופן מכוון.

ובכל זאת יוצא OLIVE  שוב ושוב.
ואני לא לגמרי מחבבת אותו, את האוליב הזה, כי הוא מייצג עבורי משהו שלילי, צדדים שאני לא אוהבת אצלי.  וחוסר החיבה הזה אליו רק מעיד על כמה התכונה שהוא מייצג אל מאוזנת אצלי ואני לא יודעת להשתמש בה נכון. ובדיוק זאת הסיבה לצלול עכשיו לעומק שלו ולראות מה בחירת התמצית אומרת באמת, עלי ובכלל:

במצב המאוזן, הבריא, "טיפוס אוליב" הוא אדם אנרגטי ומלא כוחות וחיות, בכל רמה אפשרית, פיזית ואנרגטית, מלא שמחה ויצירתיות, גמיש לשינויים, ואינו זקוק לעצירות לצורך "מילוי מצברים" כי האנרגיה והרוח החיובית קיימות אצלו בפנים באופן טבעי. 

וזה מתאר אותי בדיוק במצבי המאוזן, יעיד מי שמכיר אותי.
אז למה אני לא אוהבת את האוליב?
כי אם התמצית יוצאת לי זה אומר שאני לא במצב מאוזן ובריא.
OLIVE יוצא לאנשים שנמצאים ברגעים לא קלים, נמוכים, כשקשה להם, כשהם חסרי אנרגיה כדי לצאת מהמצב. ואם הוא יוצא לי זה אומר שאני חסרת אנרגיה וקשה לי ואני תשושה, וזה לא נעים לי להיות שם.

אבל, בעצם, מה שהתמצית עושה זה להחזיר אותנו לאיזון הטבעי של עצמנו, לחזק אותנו בדיוק בנקודות האלה, של הקושי והירידה באנרגיה דווקא כשאנחנו צריכים לגייס אותה לטובתנו ולא מצליחים. התמצית עוזרת לנו לגייס את הכוחות והאנרגיה שדרושים לנו כדי להוציא את עצמנו אפילו מהמקומות הכי נמוכים שאנחנו מגיעים אליהם ולהמציא את עצמנו מחדש.

ובדיוק שם אני נמצאת: בדרך למעלה. אחרי שינויים ונפילות. שמה את הכל מאחורי ומטפסת בחזרה לפסגה.
ואני כבר באמצע הדרך, כי האוליב מלווה אותי כבר כמה ימים ודואג שאצליח לגייס את הכוחות היצירתיים הפנימיים שלי ואת האנרגיה הטבעית שלי – לטובתי.

ואם גם אתם מרגישים שאתם צריכים בוסט, דחיפה קטנה בכיוון למעלה, עזרה במקום שאתם מתקשים בו, אתם מוזמנים לפנות אלי ולבקש התאמה אישית של התמציות הנכונות לכם בדיוק עכשיו.
ומכאן, THE ONLY WAY IS UP.

לקריאה על משמעות התמצית OLIVE לחצו כאן


לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דברי איתי בוואטסאפ whatsapp